Nasze kosmetyki w MX Nowicki
11 lutego 2022
Test zestawu do skór
16 lutego 2022

DELIXIRUM Amethyst APC – uniwersalny środek czyszczący

Różne rodzaje powierzchni potrzebują odpowiednich środków by właściwie je wyczyścić, a co najważniejsze nie zostawić śladów po naszych działaniach. Czyszczenie kokpitu czy też innych powierzchni wykonanych z tworzyw wydaje się banalnie proste, a wiele osób używa popularnego środka dostępnego na rynku, który niestety nie czyści ale tylko natłuszcza plastiki maskując brud. By skutecznie wyczyścić wnętrze pojazdu, a nie tylko zamaskować chwilowo brud, warto wykorzystać do tego środek który przywróci naturalny wygląd tworzyw wydobywając ich naturalne piękno!
Jeśli jednak szukacie czegoś co pozwoli skutecznie wyczyścić wiele rodzaju powierzchni to mamy dla Was ciekawą propozycję – DELIXIRUM Amethyst APC! Jest to specjalistyczny środek myjący o pH zbliżonym do neutralnego (pH7,5) więc jest w pełni bezpieczny dla czyszczonych powierzchni. Nasze APC przywróci „fabryczny” wygląd wszelkiego rodzaju plastików, kokpitu, winylu, a nawet usunie z tapicerki materiałowej plamę lub inne zabrudzenia! Jest to również idealny środek do mycia czy też „pędzelkowania” wszelkiego rodzaju zakamarków karoserii w czasie mycia samochodu, trudno dostępnych miejsc czy też grilla samochodowego. Będzie to również świetny środek do „odświeżenia” komory silnika i przywrócenia fabrycznego blasku wszelkim maskownicom silnika wykonanym z tworzywa. W przypadku mycia wnętrza pojazdu warto użyć odpowiedniego stężenia preparatu 1:4, a w przypadku czyszczenia elementów pokrytych farbą ( oznaczenia kierunkowskazów, wycieraczek, innych przycisków) należy sporządzić roztwór 1:80 by nie uszkodzić malowanych oznaczeń lub zdobień. DELIXIRUM Amethyst APC świetnie się pieni ułatwiając pracę, a dodatkowo posiada delikatny, bardzo przyjemny zapach który Was pozytywnie zaskoczy…
Wielu z Was zapewne stosuje popularne preparaty do czyszczenia kokpitu w sprayu. W przeciwieństwie do nich DELIXIRUM Amethyst APC czyści dogłębnie powierzchnie z tworzywa, a nie tylko maskuje brud poprzez natłuszczanie ich! Dzięki temu powierzchnie będą posiadały naturalny kolor tworzywa, a w dotyku będą przyjemne i nie będą sprawiały wrażenia "wytłuszczonych”.
Jeśli cenicie sobie „fabryczny”, naturalny wygląd kokpitu czy też innych powierzchni z tworzywa, chcecie by były one czyste i nie pozostawiały tłustych plam to DELIXIRUM Amethyst APC jest produktem jakiego szukacie! Jego uniwersalność i bezpieczeństwo stosowania sprawia, iż jest to preparat na każdą okazję, potrafiący poradzić sobie z wieloma rodzajami zabrudzeń na różnych rodzajach powierzchni. Środek który powinien być w „kosmetycznej apteczce” każdego samochodu!