MASZYNY POLERSKIE RUPES

RUPES HLR75 STB

Nowość! BigFoot Mini iBrid HLR75 o skoku 12mm to wiodąca maszyna z serii iBrid, która pozwala na pracę zarówno na akumulatorze jak również na zasilaczu sieciowym. Bardzo dobre parametry, oscylacja o skoku 12mm i tarcza robocza o średnicy 75mm świetnie nadają się do polerowania trudno dostępnych miejsc i napraw punktowych. Nowoczesny desgin połączony z najwyższą jakością wykonania gwarantuje najwyższy komfort użytkowania. Solidne i pojemne 18V akumulatory litowo-jonowe z diodami LED pokazującymi poziom naładowania zapewniają ciągłą pracę do 45 minut. Pełne ładowanie baterii wynosi około 35 minut.
Cechy:
technologia iBrid pozwala pracować na akumulatorach lub zasilaniu
ergonomiczna i przemyślana konstrukcja
wygodna i intuicyjna regulacja prędkości obrotowej
miękki start
wydajność do 45 minut pracy na jednym akumulatorze
nowoczesny i atrakcyjny design

ZADZWOŃ +48 690 665 665 by dowiedzieć się więcej i zamówić
KUP TERAZ


RUPES iBrid Nano Long Neck HR 81ML STP

Najnowsza maszyna polerska iBrid Nano HR 81ML STP sprawdzi się podczas miejscowej korekty lakieru przez swoje kompaktowe, małe i poręczne rozmiary. Rupes BigFoot iBrid Nano znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie tradycyjne duże polerki nie sięgają. Zestaw STP zawiera tylko zasilanie sieciowe.

ZADZWOŃ +48 690 665 665 by dowiedzieć się więcej i zamówić
KUP TERAZ


Rupes iBrid NANO LONG NECK HR 81ML STB

Najnowsza maszyna polerska iBrid Nano HR 81ML STB sprawdzi się podczas miejscowej korekty lakieru przez swoje kompaktowe, małe i poręczne rozmiary. Rupes BigFoot iBrid Nano znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie tradycyjne duże polerki nie sięgają. Dwie baterie dołączone do zestawu zapewniają ciągłą pracę, 20 minut ładowania jednej baterii pozwala na 30 minut pracy. Zestaw STB zawiera 2 baterie z ładowarką.

ZADZWOŃ +48 690 665 665 by dowiedzieć się więcej i zamówić KUP TERAZ

RUPES HLR75 STB

Nowa polerka BigFoot Mini iBrid HLR75 o skoku 12mm to kolejna maszyna z serii iBrid, która pozwala na pracę zarówno na akumulatorze lub na zasilaczu sieciowym. Oscylacja o skoku 12mm i tarcza robocza o średnicy 75mm idealnie sprawdzają się przy polerowaniu trudno dostępnych miejsc i napraw punktowych. Nowoczesny desgin połączony z wysoką jakością wykonania gwarantuje maksymalny komfort podczas pracy. Mocne 18V akumulatory litowo-jonowe ze wskaźnikami LED pokazującymi poziom naładowania pozwalają na ciągłą pracę do 45 minut. Pełen cykl ładowania baterii wynosi około 35 minut.
Cechy: technologia iBrid pozwalająca pracować na akumulatorach lub zasilaniu ergonomiczna budowa wygodna regulacja prędkości obrotowej miękki start do 45 minut pracy na jednym akumulatorze nowoczesny design

ZADZWOŃ +48 690 665 665 by dowiedzieć się więcej i zamówić
KUP TERAZ

RUPES iBrid Nano Long Neck HR 81ML STP

Najnowsza polerka iBrid Nano HR 81ML STP to niezwykle małe i poręczne urządzenie sprawdzające się podczas miejscowej korekty lakieru. Rupes BigFoot iBrid Nano znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie tradycyjne maszyny polerskie nie sięgają. Zestaw STP zawiera tylko zasilanie sieciowe.

ZADZWOŃ +48 690 665 665 by dowiedzieć się więcej i zamówić
KUP TERAZ

Rupes iBrid NANO LONG NECK HR 81ML STB

Najnowsza polerka iBrid Nano HR 81ML STB to niezwykle małe i poręczne urządzenie sprawdzające się podczas miejscowej korekty lakieru. Dwie baterie dołączone do zestawu pozwalają na ciągłą pracę, gdyż 20 minut ładowania baterii pozwala na 30 minut pracy. Rupes BigFoot iBrid Nano znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie tradycyjne maszyny polerskie nie sięgają. Zestaw STB zawiera 2 baterie z ładowarką.

ZADZWOŃ +48 690 665 665 by dowiedzieć się więcej i zamówić KUP TERAZ

RUPES LHR 15 Mark III

Maszyna polerska specyfikacji Dual Action ze skokiem 15mm została wyposażona w nowoczesny, wydajniejszy silnik, dzięki któremu zmniejszono wibracje podczas pracy. Obudowa maszyny również została ulepszona. LHR15 Mark III posiada najwyśzej jakości gumowy uchwyt (przedni i tylni), który poprawia komfort pracy i czucie maszyny. Nowe, ergonomiczne elektroniczne pokrętło regulacji prędkości pozwala na intuicyjne dostosowanie prędkości polerki bez potrzeby zmiany uchwytu. Progresywny spust umożliwia precyzjyne dostosowanie prędkości obrotowej polerki nie przerywając pracy. Wszystkie nowo wprowadzone zmiany zapewniają komfortową pracę na zakrzywionych elementach i w trudno dostępnych miejscach.
ZADZWOŃ +48 690 665 665 by dowiedzieć się więcej i zamówić
KUP TERAZ


RUPES LHR 21 ES

Elektryczna maszyna polerska typu Dual Action ze skokiem 21 mm to całkowicie nowa konstrukcja urządzenia. Poprzez zastosowanie odpowiednich przekładni w połączeniu z ekonomicznym silnikiem, LHR 21ES dorównuje osiągami maszynom o znacznie większym skoku. Maszyna wyróżnia się doskonałą ergonomią. Znakomicie wyważony korpus maszyny, wygodny uchwyt, cicha praca i minimalne wibracje to tylko nieliczne cechy, które pozytywnie wpływają na efektywność i wygodę pracy. Dla zapewnienia pewnego chwytu obudowa została pokryta antypoślizgową gumową powłoką. LHR 21ES idealnie sprawdza się do szybkiego odświeżenia wszystkich lakierów samochodowych, usuwania wtrąceń i hologramów.

ZADZWOŃ +48 690 665 665 by dowiedzieć się więcej i zamówić
KUP TERAZ


RUPES LHR 15 Mark III

Polerka typu Dual Action ze skokiem 15mm została wyposażona w nowy, wydajniejszy silnik, dzięki któremu udało się znacznie zmniejszyć wibracje podczas pracy. Obudowa polerki również nie pozostała bez zmian. LHR15 Mark III posiada wysokiej jakości gumowy uchwyt (przedni i tylni), znacznie poprawiający komfort użytkowania oraz gwarantujący lepsze czucie maszyny. Nowe, większe elektroniczne pokrętło regulacji prędkości pozwala na łatwe dostosowanie maksymalnej prędkości polerki bez konieczności zmiany uchwytu. Progresywny spust umożliwia precyzjyne dostosowanie prędkości obrotowej polerki nie przerywając pracy. Wszystkie zmiany wprowadzone w nowej polerce pozwalają na komfortową pracę na zakrzywionych elementach i w trudno dostępnych miejscach.
ZADZWOŃ +48 690 665 665 by dowiedzieć się więcej i zamówić
KUP TERAZ

RUPES LHR 21 ES

Elektryczna polerka typu Dual Action ze skokiem 21 mm to całkowicie nowa konstrukcja urządzenia. Poprzez zastosowanie ekonomicznego silnika w połączeniu z odpowiednimi przekładniami LHR 21ES dorównuje osiągami polerkom o większym skoku. Dział badań i rozwoju RUPES zwrócił szczególną uwagę na ergonomię polerek. Doskonale wyważony korpus maszyny, praktyczny uchwyt, cicha praca i minimalne wibracje to tylko niektóre cechy, które pozytywnie wpływają na efektywność i wygodę pracy. Dla zapewnienia jeszcze lepszego uchwytu obudowa została pokryta antypoślizgową gumową powłoką. LHR 21ES idealnie nadaje się do szybkiego odświeżenia wszystkich lakierów samochodowych, usuwania wtrąceń i hologramów.

ZADZWOŃ +48 690 665 665 by dowiedzieć się więcej i zamówić
KUP TERAZ