DELIXIRUM Rose Shampoo

ROSE SHAMPOO - szampon samochodowy do dogłębnego oczyszczania lakieru z zabrudzeń. Posiada właściwości odtłuszczające, idealnie nadaje się do bieżącej pielęgnacji, mycia samochodu przed korektą lakieru i aplikacją wosków oraz powłok ceramicznych Nie zawiera żadnych dodatków nabłyszczających. Cechuje go wysoka wydajność pozwalająca uzyskać obfitą pianę przy małej ilości zastosowanego szamponu.
Produkt skoncentrowany, do przygotowania mieszaniny z wodą w proporcjach 25 – 30 ml na ok. 10 litrów (wiadro) wody – pielęgnacja bieżąca oraz 60 ml na 10 litrów (wiadro) wody – mycie gruntowne.

Produkt dostępny w pojemnościach: 250ml, 500ml, 1L, 3L

Instrukcja użycia: Usuń z karoserii wstępny brud np. za pomocą piany aktywnej Delixirum Scarlet Foam. Następnie przygotuj odpowiedni roztwór mieszając szampon z wodą. Mycie rozpocząć od górnych części auta i przemieszczać się do dolnych, używając do tego rękawicy lub gąbki. Dokładnie spłukać karoserię wodą i osuszyć samochód. Temperatura przechowywania od 5°C – 30°C, nie myć samochodu w pełnym słońcu, nie pozostawiać do zaschnięcia.


KARTA CHARAKTERYSTYKI PRODUKTU
KUP PRODUKT

neprtite

NEPHRITE INSECT REMOVER

Środek do usuwania owadów o wysokim pH , ułatwiający mycie samochodu. Dzięki agresywnej formule działa szybko i bezkompromisowo.
WIĘCEJ

golden rims

GOLDEN RIMS

Preparat przeznaczony do usuwania metalicznych zanieczyszczeń, pyłu z klocków hamulcowych, lotnej rdzy.
WIĘCEJ