DELIXIRUM Lemon Leather Cleaner

Lemon Leather Cleaner: środek do czyszczenia skór gładkich, który usuwa trudne zabrudzenia nie uszkadzając powierzchni skórzanych ani farby. Nadaje elementom skórzanym pięknego, satynowego wykończenia, jednocześnie doczyszczając ich powierzchnie z brudu i przebarwień. Regularne czyszczenie skór przedłuża ich żywotność i pozwala zachować ich oryginalny wygląd, chroniąc farbę i zapobiegając jej wycieraniu.

Produkt dostępny w pojemnościach: 150ml oraz 1L


Instrukcja użycia: Nałożyć na tapicerkę pianę Lemon Leather Cleaner i za pomocą szczoteczki do skór delikatnie oczyścić zabrudzone miejsca wykonując ruchy okrężne. Pozostałość piany usunąć miękką mikrofibrą. W razie konieczności czynność powtórzyć. Pozostawić do wyschnięcia. W przypadku mocnych zabrudzeń zalecamy użycia mocniejszego środka do czyszczenia skór Delixirum Coral Leather Cleaner Strong. Po wyczyszczeniu tapicerki skórzanej warto ją zaimpregnować za pomocą środka Delixirum Pearl Leather Cleaner. Impregnację należy przeprowadzić min. po 2 godzinach od zakończenia procesu czyszczenia.
Nie używać do skór otwartych anilinowych, nubuku, weluru i alcantary. Produkt bezpieczny dla skór gładkich, jednakże zalecamy wykonanie testu w mało widocznym miejscu by sprawdzić stabilność farby. Temperatura przechowywania od 5°C – 30°C

KARTA CHARAKTERYSTYKI PRODUKTU

KUP PRODUKT
coal tar glue

COAL TAR&GLUE REMOVER

Środek przeznaczony do usuwania żywicy, smoły, asfaltu oraz kleju.
WIĘCEJ

topaz textile cleaner

TOPAZ TEXTILE CLEANER

Jest to profesjonalny preparat przeznaczony do użycia w ekstraktorach/odkurzaczach piorących każdego rodzaju oraz prania ręcznego.
WIĘCEJ