DELIXIRUM Topaz Textile Cleaner

Topaz Textile Cleaner – Preparat do prania trudnych do usunięcia zabrudzeń z tapicerki. Zastosowanie najnowocześniejszej formuły, pozwala pozbyć się najtrudniejszych plam i zanieczyszczeń. Jest to profesjonalny preparat przeznaczony do użycia w ekstraktorach/odkurzaczach piorących każdego rodzaju oraz prania ręcznego. Może być użyty do czyszczenia sztucznych włókien, tapicerek samochodowych, dywanów i wykładzin. Pozostawia tkaniny wolne od zabrudzeń i pozostałości związków piorących, a także przyjemny i świeży zapach.

Produkt dostępny w pojemnościach: 250ml, 500ml,1L, 3L

Sposób użycia: Wlać 50-150ml Delixirum Topaz Textile Cleaner na 9-10 litrów wody. Sporządzony roztwór wlać do zbiornika urządzenia piorącego. Dalej postępować według instrukcji urządzenia piorącego.
Lub w przypadku prania ręcznego:
Nanieść i rozprowadzić produkt równomiernie na powierzchni za pomocą gąbki lub ściereczki. Pozostawić do wyschnięcia. W celu uzyskania matowego efektu należy wytrzeć suchą szmatką lub mikrofibrą.


KARTA CHARAKTERYSTYKI PRODUKTU

KUP PRODUKT

LEMON LEATHER CLEANER

LEMON LEATHER CLEANER

Usuwa trudne zabrudzenia nie uszkadzając powierzchni skórzanych ani farby.
WIĘCEJ
AMETHYST APC

AMETHYST APC

Doskonale odtłuszczająca formuła o średniej pienistości, bardzo szybko penetruje czyszczoną powierzchnię i rozpuszcza nawet największe zabrudzenia!
WIĘCEJ